Shenjat të cilave sot ju troket fati sipas Paolo Fox

11 muaj më parë

Dashi

Kujdes në dashuri, mund të ketë probleme për çiftet në krizë. Në punë qëndroni larg provokimeve të kolegëve.

Demi

Në dashuri priten ndjesi të veçanta. Në punë, mund t’ju duhet të ndihmoni një të afërm që ka humbur para. Në çdo rast, mund të shfaqen mundësi të mira.

Binjakët

Hëna nuk është më në shenjën tuaj, por dëshironi të flisni për dashurinë. Në punë duhet të mendoni më shumë për veten, megjithatë tensionet janë të lehta për t’u kapërcyer.

Gaforrja

Jeni të shqetësuar për arsye familjare. Në punë, rezultate të rëndësishme mund të vijnë në javët në vijim.

Luani

Jeni në kërkim të dashurisë së re, edhe nëse nuk jeni plotësisht të bindur. Në punë do të ketë lajme të mira për vitin e ardhshëm.

Virgjëresha

Në dashuri, ruani qetësinë, e shtuna ishte një ditë për t’u harruar. Në punë jeni në fazën e rikuperimit, gjithashtu mund të mendoni tashmë për projekte të reja që do të zbatohen brenda muajit shkurt.

Peshorja

Kujdes në dashuri, dita mund të sjellë të njëjtat tensione si të dielën e kaluar. Ka të ngjarë që në punë të keni diskutime për çështje parash.

Akrepi

Lajme të shkëlqyera në dashuri: sot dhe nesër Hëna është e favorshme. Në punë duhet të rifitoni lartësinë, por mos u shqetësoni, mundësi të mira lindin edhe pa stres të veçantë.

Shigjetari

Situata në dashuri sot do jetë më e mirë se dje. Në punë shmangni situatat e lodhshme dhe ato që mund të bëhen problematike.

Bricjapi

Hëna do të jetë në anën e kundërt tuaj, përpiquni të shmangni konfliktet në dashuri. Në punë përpiquni të qëndroni të shkëputur nga ajo që ju shqetëson.

Ujori: Në këtë periudhë një marrëdhënie e çuditshme mund t’ju tërheqë. Kufizoni shpenzimet tuaja.

Peshqit

Një periudhë e rëndësishme për dashurinë. Në punë ka vonesa në nënshkrimin e një marrëveshjeje dhe duhet të vendosni për diçka të re. Është gjithashtu i mundur ndryshimi i vendit të punës.

Të ngjashme