E shtuna premtuese sipas parashikimeve të Paolo Fox!

7 muaj më parë

Dashi

Ditët e fundit keni pasur shumë debate me partnerin/partneren tuaj, por sot është më mirë që të ruani qetësinë dhe të dëgjoni këshillat e atyre që jua duan të mirën. Ndërsa në punë duhet të bëni kujdes dhe të përpiqeni të menaxhoni paratë.

Demi

Ka ardhur momenti për të bërë një bilanc të situatës dhe për të sqaruar si po shkojnë gjërat me personin që pëlqeni. Ashtu si në dashuri, edhe në punë do ia dilni të zgjidhni problemet.

Binjakët

Ditët e fundit ju kanë ecur gjërat mirë, por Hëna nuk do ju ndihmojë sot. Tregoni kujdes sepse jo gjithçka po shkon ashtu sic do të donit. Nëse jeni duke kërkuar një punë të re, duhet të prisni deri javën e ardhshme për të marrë një përgjigje.

Gaforrja

Ndoshta dëshironi një person, por është e pamundur ta keni pranë sot. Prisni pak që të bëhen realitet dëshirat tuaja. Ndërsa në punë mund t’i keni kushtuar vëmendje cështjeve që nuk janë shumë të rëndësi. Kini kujdes me shpenzimet.

Luani

Hëna është në anën tuaj, ndaj dita do të nisë shumë mirë për ju dhe gjysmën tuaj më të mirë. Në punë duhet të tregoheni të kujdesshëm për disa cështje që nuk janë të lehta për t’u menaxhuar.

Virgjeresha

Bëni cdo gjë me kujdes sepse një gjë e vogël mund të sjellë debate të ashpra në romancën tuaj. Në punë do të keni ndjesi të çuditshme por do ia dilni t’i trajtoni.

Peshorja

Në romancën tuaj, mund të keni disa diskutime por gjithçka do të kalojë shumë shpejt. Ndërsa në punë, ata që kanë peshoren, ujorin ose binjakët ashendentë kanë potencialin për të fituar shumë.

Akrepi

Fundjava premton surpriza në dashuri, sidomos nëse keni një person pranë jush. Edhe në punë do të përballeni me lajme shumë të mira.

Shigjetari

Ju jeni person që mbani shumë përgjegjësi dhe të gjithë mendojnë se ju e merrni vetë situatën në dorë. Edhe në punë, duket sikur gjërat po ecin me ritme të ngadalta. Me shumë mundësi, keni qenë viktimë e një padrejtësie ndaj ju duket situata e tillë.

Bricjapi

Në dashuri do të keni nevojë për pak qetësi dhe në fundjavë bëni mirë të keni durim. Së fundmi keni bërë shumë shpenzime, ndaj duhet të vlerësoni se ku duhet të shtrëngoni dorën.

Ujori

Fundjava është e gjitha e juaja për ta shijuar me partnerin/partneren. Në punë, nëse keni rol drejtues do të merrni një kërkesë nga një punonjës/e. Ai/ajo kërkon të motivohet.

Peshqit

Kjo është një ditë e rëndësishme në romancën tuaj. Ata që kanë pasur përplasje së fundmi, duhet të harrojnë gjithçka. Edhe në punë, e mira është që të vijohet me një sfidë të re.

Të ngjashme