Kryefjala Logo

Vrasja në Top-Channel dëgjohet në BB:Qetsori ishte kallash!

27 Mars, 2023 | 8:43 am

Mbrëmjen e djeshme, u qëllua me armë zjarri në drejtim të zyrave të “Top Channel” në Kashar. Për pasojë, breshëria e plumbave i mori jetën rojes Pal Kola.

Të shtënat u dëgjuan edhe brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”. Qetësori, Nita dhe Kristi ishin në oborrin e shtëpisë në momentin që ndodhi ngjarja.

Diskutimi i tyre u ndërpre kur dëgjuan breshërinë e plumbave që i mori jetën rojës së sigurisë. Ishte Kristi ai që pyet se çfarë ishte ajo zhurmë e më pas Qetsori i thotë që ishte kallash.

Kristi: Çfarë ishte ajo?

Qetsori: Kallash.

Të ngjashme