Kryefjala Logo

Ekskluzive: Ja emisioni dhe televizioni ku do ta shohim Rozana Radin këtë sezon të ri

9 Shtator, 2022 | 9:16 pm

Do të qëndrojë përsëri në “shtëpi” por do të ketë një tjetër format televiziv. Duke filluar nga këtej e tutje Rozana Radi do të drejtojë programin e Pasdites në MCN televizion.
Burime për Kryefjala.com bëjnë me dije se Rozana Radi do të vijë ndryshe këtë herë me një program ku do të ketë në qendër intervista, lojëra, e shumë supriza që do t’i shohim në vijim.

Rozana Radi ka menduar të sjellë një pasdite të stilit italian ku pritet të jetë një sfidë e re në karrierën e saj televizive.

Në këtë drejtim Rozana Radi do t’i shtohet kështu konkurrencës së pasditeve në ekranet shqiptare, andaj suksese Roz!!!….

04ECA920 5982 4A99 9D71 A6847CDF26B4

Të ngjashme