Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Zbulohet e dashura e Irkenc Hykes!

Kengetari Irkenc Hyka gjithmone ka zgjedhur te qendroje larg intervistave dhe vemendjes per jeten e tij private.

Madje ne as nuk e dinim qe ishte ne nje lidhje deri ne momentin qe zbuluam nje foto. Ai eshte ne nje lidhje me nje vajze te panjohur per publikun, e quajtur Abi.

Gjithesesi mund te themi se duken cift i lezetshem bashke! Urime!

Latest Posts

Don't Miss