Kryefjala Logo

Vajza që menaxhon profilin e Luizit dhe hapi ekstrem kundër Kiarës i habiti të gjithë

21 Mars, 2023 | 11:07 am

Profili i Instagramit të Luizit menaxhohet nga një vajzë e quajtur Jurgena(thënë kjo nga vetë Luizi) dhe njerëzit me të drejtë mendojnë se është ish-i i këngëtarit pasi po vetë ai ka thënë se ish e dashura e tij quhej Gena.

Ajo që ka bërë përshtypje më së shumti është interesi i ulët që ka kjo vajzë ndaj marrëdhënies së tij me Kiarën pasi fotot e çiftit në profilin e Luizit i numëron me pikatore.

Por një tjetër hap ekstrem vjen nga vajza që fshihet pas Instagramit me 636K.Ajo ka hequr nga lista e ndjekësve të gjithë familjarët dhe shoqërinë e Kiarës.Pse ky veprim?

Të ngjashme