Kryefjala Logo

Pas ndarjes nga Chiara, Fedez në një lidhje të re dashurie?

17 Prill, 2024 | 5:08 pm

Pasi konfirmoi ndarjen nga Chiara Ferragni përfundimisht javën e shkuar, Fedez është përfolur se ka nisur një romancë të re, gjë që në fakt ai vetë në intervistën e tij e mohoi, si këtë fakt, ashtu edhe faktin se mund ta kishte tradhëtuar ish-bashkëshorten.

Megjithatë, teksa ndodhet në Kaliforni, në Coachella, këngëtari është parë në shoqërinë e një vajze tjetër, gjë që sigurisht ka nisur menjëherë fjalët lart e poshtë.

Bëhet fjalë për Giulia Ottorini-n, e cila njihet si influencere në Itali, ndërsa fotot e tyre bashkë, nën shoqërinë e njëri-tjetrit, kanë bërë xhiron e rrjeteve, sidomos pasi shfaqeshin mjaft të qeshur dhe të afërt në një qendër tregëtare.

B40C18E9 544A 4F9D BA42 F894F4E71F03

B1C78F5A 8F8D 4C49 8EBE A95B3A8A6C96

Të ngjashme