Kryefjala Logo

Megi Pojani bën gafën e radhës, ngatërron ditëlindjen e nënës të saj

17 Prill, 2024 | 3:30 pm

Shpeshherë Megi Pojani përfshihet në situata epike, për të cilat nuk ngurron ti zbulojë në rrjetet sociale. Por këtë herë duket se ka bërë një gabim dhe ka ngatërruar ditëlindjen e nënës së saj.

Ajo ka shpërndarë në Instagram foto të tortës së përgatitur, teksa zbulon me humor ngjarjen e ndodhur.

“E ka në 18”-ka shkruar ajo përbri fotos.

15710E91 01D0 4AF8 97E0 2BE935385D3B

Të ngjashme