Hija e dyshimit tani po ndjek dhe Vip-at.Diskutojne se i nxjerr produksioni!

8 muaj më parë

Naten e ftohte qe banoret kaluan jashte folen per shume gjera.

E nuk thone kot se kur je “gjakftohte” mendimet i ke me te kthjellta pasi ata kane hapur nje diskutim rreth daljeve nga shtepia.

Ka qene Donaldi, Einxhel,Antonela,Dj Dagz dhe Sara ata qe flisnin rreth nominimeve.

Dagzi hodhi gurin e pare duke u shprehur me nenkuptim se banoret nuk i nxjerr publiku por vete produksioni pasi loja po behet me e forte.

Do penalizohen banoret per kete gje?

Presim te premten!

Të ngjashme