(Ekskluzive) Klajd Haruni do të bëhet baba…

2 muaj më parë

Po po është ashtu siç e lexuat në titull… Klajd Haruni do të bëhet baba.
Këngëtari i cili nuk ka preferuar ta bëjë kurrë publike jetën e tij private do të bekohet me një fëmijë. Burime për Kryefjala.com na bëjnë me dije se ai dhe partnerja e tij do të bekohen shumë shpejt me një bebe.

Deri tani nuk kemi asnjë reagim nga këngëtari përveçse në janar kur publikoi një foto me kurriz të partneres të tij, nga pushimet e tyre në Maldive.

Nga ana tjetër sa i takon muzikës, kënga e tij e fundit është bashkëpunimi i tij “Yjet” me këngëtaren, Xhensila Myrtezaj.

Ne i urojmë çiftit jetë të lumtur…

Të ngjashme