Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

E njohim si Bora Zemani por moderatorja ka emer tjeter me nje histori shume te bukur pas

Bora Zemani padyshim eshte nje moderatore qe ben te flitet shume per te.Si nga ana profesionale ashtu dhe ne ate private.

Tani  edhe  me hyrjen e ish-it te saj Donaldit dhe shoqes se ngushte Semit ne Big Brother,emri i saj lakohet akoma dhe me shume si te mos mjaftonte “Perputhen” apo historia me Atdheun.

Gjithsesi,pervec familjes dyshojme se ju e dini qe Bora ne fakt quhet Burbuqe.Ok ok beme shaka,ajo quhet Borana dhe emri i saj ka nje histori te vecante.

Meqenese ka lindur ne janar,mamaja e Bores kishte pare ne ate kohe ne “Teatrin e Operes dhe Baletit” operen Shqiptare “Borana”.

Tani e beni vet lidhjen ju,nuk besoj se keni me nevoje per ne.

Latest Posts

Don't Miss