Kryefjala Logo

Beatrix dhe Fifi non grata në “Top Media”

19 Nëntor, 2022 | 10:36 pm

Marrëdhënia mes Fifit dhe “Top Media” është e më e tensionuar se kurrë dhe kjo po konfirmohet çdo ditë e më shumë.

Këngëtarja ka publikuar projekte të reja muzikore, që janë pëlqyer nga publiku por emri i saj nuk figuron më në asnjë klasifikim të Top Awards.
Mesa duket drejtuesit e Top Medias nuk e kanë pritur mirë faktin që Fifi i demaskoi hapur në rrjetet sociale, në lidhje me promon e Big Brother ku këngëtarja shfaqej duke i rënë të fikët.

Kujtojmë gjithashtu se edhe këngët e Beatrix Ramosaj nuk luhen më në “Top Media.” 

Të ngjashme