Friday, January 28, 2022

Latest Posts

Aksidentohet Argjendi i Perputhen: Me fat qe shpetova!

Ish-konkurrenti i ‘Për’Puthen’, Argjendi, ka pësuar një aksident të rëndë automobilistik ditën e sotme. Mësohet se ai po udhëtonte nga Kosova drejt Tiranës, pasi kishte një intervistë televizive. Aksidenti që pësoi ishte tejet i rëndë, ku për pak ka humbur jetën.

Siç isha më së miri duke i dhënë makinës fillon dhe merr drejtim anash. Se dija ç’po ndodhte veç tmerrohesha se përplasej sa në një anë sa në anën tjetër të rrugës. Më vonë u konstatua se goma e makinës para kishte dal nga vendi”, ka thënë Argjendi për “Gazeta Shqip”, duke shtuar se ka qëlluar me fat që ka shpëtuar.

Latest Posts

Don't Miss