Sipas shenjës së horoskopit,kemi gjetur vendin ideal për të dalë me partnerin

2 vite më parë

Dashi: Merrni përsipër një ngjitje në mal.

Demi: Prenotoni një ditë çift në spa.

Binjakët: Shkoni dhe bëni qejf në një koncert jashtë vendit.

Gaforrja: Shpenzojeni ditën duke bredhur në një panair me gjëra antike.

Luani: Vishni pantallonat tuaja më serioze dhe mbathjani për në opera.

Virgjëresha: Ndizni disa qirinj dhe gatuani darkë bashkë.

Peshorja: Vizitoni një lagje unike dhe të re për ju, në qytetin tuaj.

Akrepi: Shkoni pranë një lumi, ku të bëni qejf dhe të keni privatësinë tuaj.

Shigjetari: Vizitoni një fermë ose një kopësht zoologjik.

Bricjapi: Shkoni të vizitoni një ekspozitë muzeumi të veçantë.

Ujori: Shkoni në restorante të ndryshme dhe provoni ushqime .

Peshqit: Shkoni për një piknik pranë detit.

Të ngjashme