Si rreshtohen shenjat sot nën parashikimin e Paolo Fox:

7 muaj më parë

Dashi 

Përditshmëria shkon shumë mirë, jeta sentimentale akoma edhe më mirë.

Demi

Ju duhet të ridimensionoheni dhe të përmblidhni forcat në rast se nuk doni që t’ju kritikojnë në të gjithë fushat.

Binjakët

Krenaria që keni mund t’ju sjell probleme me njerëzit që doni shumë.Kujdes!

Gaforrja

Kujdes me fjalët që thoni, njerëzit që punojnë me ju mund ti marrin për ofendim ato që ju thoni.

Luani

Ju jeni një partner i përkryer, prandaj është mirë të gjeni një dikë i cili t’ju për këtë virytyt të mrekullueshëm që keni.

Virgjëresha

Jeni një njeri me bukuri, që edhe pse vihet re menjëherë aq shpejt harrohet. Prandaj sot do t’ju duhet të jeni ju në funksion të të tjerëve, jo ata në funksionin tuaj.

Peshorja

Financat tuaja do të pësojnë një rritje të dukshme, kështu që mos u ankoni.

Akrepi

Duhet të jeni shumë të kujdesshëm, veçanërisht me shpenzimet që keni menduar të bëni gjatë pushimeve.

Shigjetari

Ju i tërhiqni të gjithë rreth vetes me bukurinë dhe mirësinë që ju karakterizon.

Bricjapi

Jeni të lodhur nga rutina e përditshme, kjo ditë do të jetë ndryshe dhe e mbushur me të papritura.

Ujori

Sidomos në mëngjes do të arrini ti bindni njerëzit për një projekt tuajin shumë të rëndësishëm.

Peshqit

Do të keni një keqkuptim të vogël në orët e pasdites, por që do të zgjidhet menjëherë.

Të ngjashme