Paolo Fox punon edhe për festa dhe parashikimet i ka gati!

12 muaj më parë

Dashi

Ka ende shumë pavendosmëri për historinë tuaj të dashurisë, megjithatë përpiquni të mos e shkatërroni veten në këtë ditë shumë të veçantë. Në punë, nxitimi është një këshilltar i keq, mos u nxitoni.

Demi

Moment i shkëlqyer për dashurinë këtë fundjavë me hënën dhe Venusin të favorshme; një dhuratë e vërtetë e Krishtlindjeve. Nëse keni biznese të pavarura, ju rekomandoj të rritni shpenzimet tuaja.

Binjakët

Një e shtunë e qetë për ju në aspektin e dashurisë, polemika të vogla. Në punë lërini këto orë të kalojnë pa marrë asnjë vendim.

Gaforrja

Është Krishtlindje, le të përpiqemi të mos kthehemi te çështjet e vjetra që mund të dëmtojnë marrëdhënien tuaj në çift. Nuk përjashtohet mundësia e shkëlqyer për punën tuaj.

Luani

Kjo ditë Krishtlindjesh ka lindur për ju me planetë interesantë për dashurinë. Edhe në punë priten yje fitues për ata që kanë qëndruar të palëvizshëm deri më tani.

Virgjëresha

Një Krishtlindje shumë e fortë dhe e ngarkuar, e mbushur me emocione. Në punë mund të rinovoni marrëveshjet e vjetra, kujdes nga mosmarrëveshjet e vogla që ju çojnë në rrugë të gabuar.

Peshorja

Këtë javë ju ftojmë të qëndroni në paqe, bëni një pushim nga diskutimet me partnerin. Çështja e punës dhe financiare është paksa e pasigurt: mos bëni hapin më të gjatë.

Akrepi

Ju këshilloj të keni vëmendje maksimale, Krishtlindjet mund të jenë burim polemikash. Në punë bëni të njëjtën gjë, kujdes maksimal, mos u zemëroni dhe mos humbisni objektivat.

Shigjetari

Pak nervozizëm po ndikon në ditët tuaja, sidomos përpiquni të shmangni mërzinë për festat e ardhshme. Një sukses i ri pritet në ditët në vijim në aspektin e punës.

Bricjapi

Dita e Krishtlindjes lind me një Hënë dhe Diell të favorshëm, çfarë dite e mirë për të kompensuar lodhjen e këtyre ditëve. Kjo Krishtlindje do t’ju sjellë edhe dhurata të ëmbla në punë.

Ujori

Edhe yjet kanë një dhuratë për ju për këtë ditë të veçantë, përfitoni! Në punë, me siguri tashmë keni ndryshuar për mirë.

Peshqit

Situata e përgjithshme ju fton të jeni të kujdesshëm. Vetëm në Krishtlindje, polemika të vjetra mund të rikthehen. Në punë, rikuperimi është i sigurt, por kjo ditë duket se është e ndrydhur.

Të ngjashme