Mbyllja e javës dhe jo vetëm në parashikimet e Paolo Fox

7 muaj më parë

Dashi

Ndiheni të lodhur nga historia juaj e dashurisë, ndoshta keni probleme në familje. Në punë duhet të bëni zgjedhje të reja, ndaj mos hezitoni.

Demi

Sot është dita e duhur për ciftet që duan të bëjnë një zgjedhje për planet e së ardhmes. Në punë duhet të zgjidhni një problem, që ndoshta i përket së shkuarës. Por mos kini frikë, do të vijnë lajme të mira.

Binjakët

 Beqarët të përgatiten sepse mund të kenë takime që ndikojnë në aspektin e romancës. Në punë, mund të vijnë transferime ose ndryshime.

Gaforrja

Sot në dashuri jo gjithçka shkon ashtu siç do të dëshironit, ndaj përpiquni të mos i ndërlikoni gjërat. Në punë, kini kujdes nga një person që mund të shkaktojë probleme.

Luani

E diela premton momente romantike, veçanërisht nëse po shijoni historinë me një person të shenjës së Peshores. Në punë keni pasur shumë shpenzime ndaj bëni kujdes në sektorin financiar.

Virgjeresha

Ju dëshironi të jeni të qetë, por mos u pushtoni nga dembelizmi. Partneri ka nevojë për energjinë tuaj. Në punë, ajo që do të ndodhë tani mund të jetë e rëndësishme për të ardhmen!

Peshorja

Kini durim. Hëna së shpejti do të jetë në anën tuaj dhe do t’ju ndihmojë në dashuri. Në punë, përpiquni të ecni përpara dhe të bëni zgjedhje të reja.

Akrepi

Në dashuri dita është interesante, do të shijoni qetësinë me partnerin. Në punë është koha për të bërë zgjedhje sepse do të vijnë shumë shpejt lajme të mira.

Shigjetari

Sot mund të kapërceni çdo konflikt që keni pasur me partnerin/partneren. Në punë, situata është e mirë: të rinjtë duan një ndryshim, ndoshta lind një mundësi që të shkojnë jashtë vendit.

Bricjapi

Dita e sotme do të fillojë me diskutime, veçanërisht nëse keni romancë me persona që kanë lindur në shenjën e Peshores dhe Dashit. Ndërsa paratë dhe sukseset e vogla janë rrugës!

Ujori

Hëna është në anën tuaj, ndaj shijoni disa momente të bukura. Në punë do ju vijnë propozime që janë vendimtare për të ardhmen.

Peshqit

Në dashuri, nëse keni përjetuar një problem në 48 orët e fundit, tani do të jeni më të qetë. Sa i përket punës, tani ndiheni të pasigurt por duhet të përpiqni të shikoni të ardhmen me optimizëm dhe qetësi!

Të ngjashme