VIDEO/ Aldi Rama futet Live në Instagram pak minuta më parë? Ja cfarë i komentojnë

1 vit më parë

Aldi Rama ka qenë kryefjala e ditës së sotme dhe ndoshta do të mbetet e i tillë me shumë mundësi dhe në ditët në vijim. Gjatë momenteve pas arrestimit ku I riu u gjet I vetëplagosur, një “fenomen” virtual po ndodhte ndërkohë në Instagram.

Teksa shumë persona kanë kërkuar gjatë këtyre orëve në facebook dhe Instagram emrin e Aldit , kanë gjetur materiale e foto të tij madje dhe me Kryeministrin. Një person tjetër I quajtur gjithashtu Aldi Rama, duket se ka hyrë në Instagram Live duke krijuar konfuzion tek audienca e cila mendonte se ishte Aldi, ekzekutori i nën-komisarit.

Në fakt Aldi Rama ishte një person tjetër i cili mori një “famë” të menjehershme në atë moment teksa shumë veta e ofendonin dhe I kërkonin llogari për vrasjen që kishte kryer. Në një moment nga një video e siguruar nga Kryefjala.com, I riu thotë “Nuk jam unë vrasësi”./Kryefjala.com

Të ngjashme