Vetedigjet me benzine 30-vjecarja ne Pogradec.Nisje urgjente drejt Tiranes

2 vite më parë

Nje 30 vjecare e identifikuar si Doloreza.H ka tentuar diten e sotme ti jape fund jetes duke hedhur benzine mbi trup dhe i ka vene zjarrin vetes.

Gjendja e rende psikologjike ka qene shkaku qe ka shtyre te rene drejt ketij akti te tmerrshem .

Behet me dije se Doloreza ndodhet ne spitalin e qytetit ne gjendje te rende pasi ka marre djegie te shkalles se trete.

Mjeket po punojne per te stabilizuar gjendjen shendetesore per ta nisur menjehere me helikopter drejt spitalit te Traumes ne Tirane.

Të ngjashme