Kryefjala Logo

Tragjike – 25 vjecari hidhet nga kati 12 , bie mbi kalimtarin duke I marrë jetën

22 Shtator, 2021 | 1:58 pm

Dy persona kanë vdekur pasi një person me sa duket u hodh nga një ndërtesë ne New York, të hënën në një vetëvrasje të dukshme dhe goditi një burrë tjetër më poshtë, tha policia.

Një 25-vjeçar u hodh nga çatia dhe ra 12 kate në një çati të garazhit të parkimit, ku goditi një 61-vjeçar, tha policia, duke cituar informacionin paraprak.

Të dy burrat vdiqën në vendngjarje, tha policia. Identitetet e tyre nuk u bënë të ditura menjëherë.

 

“Incidenti duket të jetë një situatë tragjike dhe hetimi është duke vazhduar,” tha policia në një deklaratë. “Departamenti i Policisë i Qytetit të Yonkers dhe Yonkers shpreh ngushëllimet e tij të sinqerta për familjet e të dy burrave.”

Në prill në San Diego, një grua 29-vjeçare u vra pasi një burrë u hodh nga një garazh parkimi dhe e goditi atë, thanë zyrtarët. Burri gjithashtu vdiq.

 

Të ngjashme