Basha largohet i nxehur nga Parlament, i sulet Taulant Balles dhe Lindita Nikolles: “Mos na bëj dërr dërr…”

2 vite më parë

Pas fjales se marre nga deputeti i PS, Taulant Balla i cili i jepte te drejte deputetit te LSI, Petrit Vasilit per rishikimin e propozimeve ne numrin e deputeteve te grupeve parlamentare.

Menjehere pasi fjales se Balles, Lulezim Basha i beri thirrje te ulej dhe te vazhdonin normalisht duke i thene : “ulu mos na bej aty dërr dërr , do na tregosh ti neve ”

Me pas kryedemokrati eshte kapur me Kryetaren e Parlamentit duke e akuzuar si je manekine te qeverise dhe se kjo qe po benin eshte turp. Ky reagim erdhi fill pas hedhjes ne votim te propozimit te Taulant Balles

Të ngjashme