Ndjekje si në filma, 21 vjeçari lokalizohet pasi i qëllon me armë helikopterit, forca të shumta policie kanë rrethuar zonën

1 vit më parë

Mengjesin e sotem Aldi Rama 21 vjeç me precedent te meparshem ka qelluar mbi efektivin e policise teksa ky i fundit po kryente kontrolle kunder mbjelljes dhe kultivimit te hashashit.

Forca te shumta policie ndodhen ne vendngjarje teksa ngjarja po mbulohet nga media te shumta. 21 vjecari ka qelluar mbi helikopterin duke bere te mundur lokalizimin e tij.

Aktualisht po kryhen kerkime ne nje banese ku mendohet se ndodhet autori vrasjes se efektivit .Forcat e FNSH dhe renea ndodhen ne çatine e kesaj banese./Kryefjala.com

Të ngjashme