Meta ne versionin ultras per Celtic-un ben jehonen ne Skoci

1 vit më parë

Ekipi i Celtic ka fituar 2-0 me Ferencvaros ne Skoci.Dueli i vlefshem per grupet e Liges se Europes dergoi ne stadium edhe presindentin e Shqiperise,Ilir Meta.

Kreu i shtetit njihet per pasionin dhe dashurine qe ka per kete ekip pasi nuk eshte hera e pare qe e tregon dhe madje ksaj here mund te themi qe i ka sjelle fat ekipit ne fitore.

Prezenca e tij ka bere jehone pasi kane shkruar dhe mediat e huaja rreth vizites se tij ne Skoci

Gezimin e tij,presidenti Meta e ka ndare edhe ne llogarine e tij personale ne Twitter

Të ngjashme