Kryefjala Logo

Aktrim, lot dhe nje justifikim perfekt, Fjolla Morina perdor vajzat e saj!

3 vite më parë

Pak dite me pare kengetarja Fjolla Morina ka marre masen “arrest shtepie” pasi u kap me arme pa leje ne piken kufitare Kukes Morine.

Menjehere pask kesaj, kengetarja eshte zhvendosur ne nje shtepi ne Kukes, ku duket se ka filluar te prese edhe vizita. Fifi ka postuar ne Instagram, disa video ku Fjolla bisedon dhe u shpreh dashurine e saj vajzave. Natyrshem na lind pyetje: “Pse vajzat nuk po jetojne me Fjollen kur fitoi masen “arrest shtepie” pasi supozohej te kujdesej per to?

E pra, ishte e kuptueshme qe Fjolla nuk ishte ajo nena “e shkrete” qe s’kishte ku linte femijet, por thjesht ato jane perdorur per justifikim dhe zbutje masesh. Te perdoresh femijet ne nje rast te tille, duket se nuk te del keq. Le te presim tani ti nderpritet denimi per te festuar ditelindjen e vajzes se saj, ose per dicka me madhore se kaq.

Të ngjashme