Forcave Speciale iu iken Benzi lukzos gjate aksionit antidroge,kapin gazetarin dhe e shtrijne ne toke

2 vite më parë

Nje aksion antidroge u zhvillua ne zonen e “Varrit te Bamit” ne Tirane.Kane qene Forcat Speciale qe kane ndaluar nje Benz C Class duke i kerkuar te hapte dyert por makina eshte larguar me shpejtesi duke rrezikuar edhe jeten e policeve.

Aty prane ndodheshin edhe nje grup gazetaresh nga News24.Gazetari Ergys Gjencaj dhe Klodiana Lala kane dale nga makina dhe kane nisur te filmojne skenen.

I menjehershem ka qene reagimi i policeve qe kane marre telefonin dhe kane shtrire ne toke gazetarin me duart pas koke.

Te qeshesh apo te qash..

Të ngjashme