Kryefjala Logo

Sara ka dy fjalë për Françeskën:”Ti bëj shyqyr që s’jam aty”

23 Prill, 2024 | 9:22 am

Ditët e fundit, Heidi është sulmuar vazhdimisht nga Françeska, Roza dhe Erjola, duke arritur deri në ofendime të rënda.

Sara Gjordeni, ish-banorja e ‘BBV’ i ka dalë në mbrojtje Heidit duke i uruar që të bëjë durim përballë këtyre situatave dhe të mos i marrë me impulsivitet. Sara po ashtu ka shtuar se në këtë edicion, vajzat janë shumë bullizuese.

Ndërsa po ditën e sotme, teksa në faqen e Instagramit u postuan videot nga përditshmëria e banorëve në shtëpi, në një prej tyre Sara la një koment . Në videon ku Françeska komenton Heidin, Sara shkruan:

Ti bëj shyqyr që sjam aty!#HEIDI 👑

IMG 1073

Të ngjashme