Kryefjala Logo

Olsi Bylyku i jep fund beqarisë? “Sot per 26 vjetor po martohemi”

20 Prill, 2024 | 10:06 am

Disa muaj pas ndarjes së bujshme me Egli Takon,aktori dhe këngëtari Olsi Bylyku ka hedhur dyshime se inka dhënë fund beqarisë.

Olsi  ka festuar 26-vjetorin e lindjes, ndërsa ka ndarë me ndjekësi një foto të tij në Instagram.

Ajo që ra në sytë e publikut shkrimi që Olsi ka bërë krahas fotos, duke nxitur aludimet se në ditën e tij të lindjes ai është martuar, ndonëse një romancë e re nuk është konfirmuar nga ana e këngëtarit.

“Ti ndoshta nuk e di, por kam shumë vite që flej në mendje me ty pavarsisht se sot për 26 vjetor po martohemi”- ka shkruar ai, duke mos treguar më shumë.

Të ngjashme