Kryefjala Logo

Jetmiri reagon pas daljes:”Kam pasur presion”

21 Prill, 2024 | 11:41 am

Jetmir Salaj është larguar me vullnet të plotë mbrëmjen e djeshme nga shtëpia e ‘BBVA3’.

Teksa doli i revoltuar ng shtëpia, ish-banori pati një përplasje dhe me opinionistët në studio së bashku me moderatorin Ledion Liço, ku ky i fundit e ftoi Jetmirin të largohej prej studios.

Pas largimit nga studio, Jetmiri zhvilloi një video live në llogarinë e tij personale të Instagram-it, teksa paralajmëroi se shumë shpejt do të tregoj të gjitha të vërtetat dhe padrejtësitë që i janë bërë gjatë qëndrimit të tij brenda shtëpisë më të ndjekur dhe se ka plot materiale të cilat do ti zbulojë.

Mesa duket është informuar shpejt sepse nuk harroi të ironizonte edhe daljen e Eglës që u përfol se takoi njerëzot e saj dhe nuk ishte në izolim.

Të ngjashme