Kryefjala Logo

Jetmiri kundër Orit edhe jashtë:”Ti je turp, të mëshiroj për injorancën “

23 Prill, 2024 | 9:35 am

Pasi ish-fituesi dhe ish-banori i këtij edicioni,JetmirSalaj braktisi lojën e BBVA3,e ka vazhduar atë që nisi në rrjetet e tij sociale.

Gjatë qëndrimit në këtë shtëpi debatet me opinionisten Ori Nebijaj kanë qenë të shumta, ndërsa ditën e sotme Jetmiri ka marrë “hak” ndaj saj “thumbuar” keq Deputeten e Kuventit të Shqipërisë.

Ti je turp dhe thjesht të mëshiroj për injorancën tënde znj, deputete”– ka shkruar Jetmiri.

Për të mos mjaftuar kjo, ish-banori nga ana tjetër ka injoruar keq edhe të ftuarit e ditës së djeshme në emisionin “Big Brother Fan Club”, duke iu lutur Zotit që ti falë sepse sipas tij ata nuk dinë se çfarë të flasin.

Zot mëshiroji se nuk dinë ç’po flasin”, vazhdoi Jetmiri në postimin tjetër.

IMG 1080 IMG 1081

Të ngjashme