Valon Shehu largohet nga BB VIP pas 1 jave

Mbremjen e sotme eshte larguar nga shtepia e Big Brother VIP kengetari Valon Shehu. Ai ka qendruar vetem nje jave ne shtepi dhe eshte banori qe ka qendruar me pak ne kete eksperience.

Ndonse Valoni keto dite nuk ka kaluar asnje dinamike ne shtepi e ndoshta kjo ka qene arsyeja e largimit te tij.

 

Previous articleDonaldi pranon se e ka mbyllur historine me Boren: Nje varese ne qafe nuk i rregullon gjerat mes nesh!
Next articleFjolla Morina ka dy fjale per Beatrixin: Shterngo Donaldin! Diellit nuk i thuhet nate