Kryefjala Logo

Rudina Dembacaj tani një këshilluese grash të divorcuara

1 vit më parë

Rudina Dembacaj është aktorja e dashur shqiptare e cila përveç roleve është e njohur edhe për martesën e saj me një emër të njohur si Mark Frroku.

Rudina ka qënë edhe më parë e martuar me Alexin,personazh i panjohur për publikun dhe sëbashku kanë një bukuroshe të quajtur Viktoria.

Rudina dhe Marku u njohën pas divorcit të kësaj të fundit dhe duken më të lumtur se kurrë.
Së fundmi,aktorja ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj ku njëra i shkruan:”Rud,si t’ja dal me komentet që ti je një mami e divorcuar,ty nuk të merr më njeri.Më kanë lodh”

Dhe Rudina i përgjigjet:”Nga eksperienca që kam është e kundërta!Vështirësitë që kalojmë na bëjnë të jemi më se*y dhe më të parezistueshme!
Vetëm për burrë nuk do vuash kurrë!
Pooor mos e merr si ai që ke lënë.
Merr një shok këtë herë!Gëzuar.

824A110E 7F6E 408E 8EFC ACD4433A9E50

Të ngjashme