Prit pak!Mos na ka shpetuar gje Bora Zemani dhe Noizy?

Te gjithe njihen me te gjithe ne Shqiperine tone te vogel dhe me ardhjen e smartphona-ve syrit te publikut nuk i shpeton me asgje edhe nese fle!

Nje video po ben xhiron e rrjetit ne Tik Tok dhe jo vetem me reperin Noizy dhe moderatoren Bora Zemani.

Te dy te ftuar ne ditelindjen e mikeshes Elona kane rene ne sy shikimet dhe buzeqeshjet midis dyshes.

Kjo jo vetem per syrin tone qe duam te gjejme dicka me se sben por fakti qe te gjithe postojne videon dhe bejne tagg dyshen..te na falni por tenxherja ka filluar te leshoje ere!

Ja shiheni ju njehere:

 

Previous articleDonaldi flet per ndarjen nga Bora:”Une kam vuajtur,ajo jo”
Next articleNdryshime të mëdha në “Goca dhe Gra”, zbulohen emrat e moderatoreve!