“Mund te ta marr burrin nese dua”Cfare kendonte Trixa para hyrjes ne Big Brother

1 vit më parë

I jemi futu me koke ketij muhabeti,po kerkohet aq shume ne internet per Trixen sa po dalim ke stergjyshja.

Kush kerkon gjen ama dhe kjo video e saj po ben xhiron e rrjetit.

 

Beatrix po kendon nje kenge qe para pak kohesh ishte hit ne TikTok,teksti eshte ne anglisht por i perkthyer ne shqip do te thote: “Mund te ta marr burrin nese dua por per fatin tend nuk dua”

Pjesa tjeter,ju e dini eshte histori..

Të ngjashme