Ervin Kurti rikthen ne prezantim Silvana Braçen

2 vite më parë

Diten e sotme gazetari Ervin Kurti ka prezantuar rubriken e tij me te re ne “E diell” qe quhet “Ku jane ata tani”. Ai do te intervistoje personazhet e viteve 80-90 te cilet jane larguar jashte Shqiperise.

Episodin e pare e ka filluat me nje interviste ne shtepine e Merita Halilit ne Amerike, por surpriza e dini kush ishte? Ai ka kthyer Silvana Bracen ne ekran pas shume vitesh. Silvana ka qene nje nder fytyrat me te dashura te ekranit ne ato vite dhe jo vetem, sot ka shume nostalgjik per te.

E mesa duket Ervini arriti ta rikthente. Ajo ka prezantuar sot rubriken e Ervinit ne E diell.

Të ngjashme