Trupi magazinë toksinash. Zbuloni ku i keni dhe si të shpëtoni.

Më shumë se 50 milion njerëz në botë kanë probleme të zorrëve në lidhje me shëndetin e zorrës së trashë.

Përderisa disa nga problemet janë relativisht të vogla, të tilla si puçrra në fytyrë, përgjumje apo dhimbje koke, shumë sëmundje tjera mund të jenë serioze, gjë që përfshijnë colitis, sëmundjen Crohn, sindromin e zorrës nevrike…

1-Probielle Balance

Probielle Balance është kapsula për përdorimin e përditshëm e cila ndihmon në trejtje. Falë 10 miliardë shtameve bakteriale të zgjedhura posaçërisht, Probielle Balance risjell ekuilibrin në zorrë. Kapsulat janë veçanërisht të përshtatshme për njerëzit që ndjehen shpesh të fryrë ose kanë tretje të ngadaltë.

Nëse “ngrënia e kosit” nuk është më e mjaftueshme, Probielle Balance mund të jetë alternativa perfekte.Bakteret e acidit laktik në kapsula janë të pandjeshëm ndaj acidit të stomakut dhe shumohen direkt në zorrë.

Benefitet:

10 miliard baktere të acidit laktik të testuar shkencërisht.

E përsosur për tretjen ditore.

Pa laktozë, gluten dhe ngjyrues artificiale.

Gëlltitje praktike, një kapsulë në ditë është e mjaftueshme.

Përdorimi:

Një kapsulë me lëng një herë në ditë, mundësisht me një vakt kryesor.

Përbërësit aktivë:

Bifidobacterium lactis HN019

Lactobacillus acidophilus NCFM

10 miliardë CFU

Previous articleA e dini sekretin e bukurisë të grave Suedeze
Next articleVjeshta armiku i flokëve. Por diçka ju vjen në ndihmë.