Sekretet që as ju vetë nuk i dinit për trupin tuaj

Studimet mbi trupin e njeriut nuk kanë fund dhe çka është më e bukura gjithmonë del diçka interesante.

Duke nisur nga gishtat e deri te ngjyra e syve, ja çfarë zbulojnë ekspertët:

-Femrat me sy blu janë më të zgjuara.

– Femrat me gjoks të madh kanë nivel inteligjence më të lartë.

-Personat që kanë buzë të mëdha kanë shanse më të larta për të pasur marrëdhënie dashurie më të gjata në kohë.

-Femrat me gishta të gjatë janë më aventuriere në jetën seksuale.

-Personat që kanë hundë të madhe, teshtijnë më pak.

Previous articleTë shtunave përveç pushimit na pëlqen dhe parashikimi i Paolo Fox
Next articleVIDEO/ Tension në mbledhje! Shahen me njëri-tjetrin zyrtarët shqiptar:“ t’i jap në dorë o hajvan…”