Sa ujë duhet të pish për një bark të sheshtë

Sipas Doctor Oz, para çdo vakti duhet të pish të paktën një gotë ujë. Nëse e zbaton gjithmonë si recetë, rezultatet do të jenë mahnitëse.

Kjo mënyrë të ndihmon për të mbushur stomakun, por edhe eliminon shtimin e dhjamit në zonën e barkut.

Një gotë ujë para çdo vakti do të ulë ndjeshëm kaloritë që merr trupi gjatë ditës duke të krijuar edhe një ndjesi qetësie në stomak.

Pra, me vrap merr një gotë ujë!

Previous articleHëna e re në shenjën e Akrepit sjell ndryshime për të gjithë horoskopin!
Next articleSinjalet që jep trupi dhe duhen marrë seriozisht