Reagon Mark Zukenberg: “Facebook,Whatsapp dhe Instagram po rikthehen në linjë”

Nderprerja e 3 aplikacioneve me te perdorura per komunikim “hutoi” 3 miliard perdorues ne te gjithe boten teksa kompania ende nuk ka dhene nje shpjegim si cdo rast tjeter ku ka mbajtur heshtjen.

Pas rikthimit te aplikacioneve dhe rrjeteve sociale Mark Zukenberg krijuesi i Facebook i cili ka humbur nje shume te pallogaritshme dollaresh publikoi nje status.

” Facebook, instagram, whatsapp jane rikthyer online perseri. Kerkoj ndjese per nderprerjen e sotme duke ditur qe ju mbeshteteni shume ne sherbimet tona, qendroni ne kontakt me njerzit qe kujdeseni ke shume”

Previous articleFlet babai Aldi Ramës: “Djalin e kanë dhunuar, hoxha më tha të mos e hap arkivolin për të parë fytyrën sepse ishte…”
Next articlePas shumë ditësh përballje me Covid-19, ndërron jetë komentatori Kosta Grillo