Kur hëna kalon në shenjën e peshqve si ndikon në këto 3 shenja ? Mësojeni.

Shigjetari: Ju do të jeni me fat në këto ditë, në dashuri dhe në miqësi. Ju jeni krenarë që jeni të pavarur dhe ndonjëherë kjo ju jep liri.

Ju prireni të bëheni të paqëndrueshëm, dhe kjo i shtyn shumë njerëz që mos t’ju afrohen.  Dhe, të qenit vetëm NUK është ajo që dëshironi, në fakt, ju ndiheni të gatshëm të pranoni dikë në jetën tuaj.

Peshqit: Nëse ka ndonjë gjë në të cilën dëshironi sukses, ajo është dashuria, dhe megjithëse kjo nuk ka qenë shumë problem për ju , mendjes tuaj i pëlqen të punojë jashtë orarit dhe kështu krijoni situata shqetësuese që ekzistojnë si probleme vetëm brenda kokës tuaj.

Hëna në shenjën e Peshqve mund të shkojë në dy mënyra për ju; mund të përkeqësojë mendimet tuaja negative paranojake, ose mund të hapë derën për një perspektivë të re për dashurinë. Ka një shans të mirë që do të ndiqni rrugën drejt perspektivës së re, ku do të jeni në gjendje ta shihni personin që doni në një dritë të re.

Virgjëresha: Ju keni arritur në atë pikë në jetën tuaj (të dashurisë) ku gjithçka duket sikur po shkon mirë dhe nuk ju shqetëson shumë kjo pjesë. Kjo është shumë e rëndësishme për ju, pasi në përgjithësi ka gjithmonë diçka që ju shqetëson. Por në dashuri – duket se asgjë nuk po ju shqetëson nervat dhe gjatë Hënës në shenjën e peshqve, mund të zbuloni se dashuria ju emocionon.

Ajo që dikur e ndjenit se ishte e zakonshme, tani po kthehet në diçka që është në të vërtetë argëtuese dhe emocionuese. Ju keni filluar të prisni me padurim të ktheheni në shtëpi dhe të shihni partnerin tuaj, në vend që thjesht ta takoni disa orë.

Previous articleNje tjeter cift brenda ne Big Brother? Ja per ke ka pranuar Einxhel pelqimin
Next articlePaolo Fox sot flet qartë për shenjat dhe fatin e tyre.