Kjo është dita më e mirë e vitit për t’i propozuar personit të zemrës

Nëse po mendoni t’i propozoni partneres suaj, përmes këtij artikulli ne do ju tregojmë ditën e përshtatshme që duhet t’i uleni në gjunjë.

Në fakt dita e duhur po afron kështu që blini unazën që ta keni gati. Krishtlindjet janë zyrtarisht dita më e mirë e vitit për të propozuar. Po po, nuk është Shën Valentini, por Krishtlindjet.

ChilliSauce, një kompani e specializuar në organizimin e eventeve, vëzhgoi 10,000 njerëz përreth Britanisë së Madhe dhe zbuluan se 31% prej tyre menduan se prag Krishtlindjet janë dita më e mirë për të propozuar, duke vijuar me Shën Valentinit me 22% dhe mbrëmjen e Vitit të Ri me 18%.

Previous articlePse femrat i duan meshkujt qerosë?
Next articleVIDEO/ Publikohen pamjet e momentit të vrasjes së efektivit Saimir Hoxha nga Aldi Rama