Këto kombinime bëjnë çiftet më të këqija në horoskop

1-Dashi dhe Bricjapi

Dashi janë njerëz argëtues, impulsivë dhe të papërgjegjshëm, të cilët nuk mund të bëjnë fare me Bricjapët.

Bricjapët e zhytur në mendime, kontrolluese dhe të përgjegjshme urrejnë të jenë pranë njerëzve që janë shumë të rastësishëm dhe preferojnë të shkojnë me rrjedhën.

2-Binjakët dhe Peshqit

Binjakët janë shpirtra që rrjedhin lirshëm, të cilët nuk janë shumë të kënaqur me ndjenjat e thella të dhembshurisë dhe dashurisë.

Nga ana tjetër, Peshqit njihen si një nga shenjat më të dhembshua.

Binjakët shpesh nuk arrijnë t’i bëjnë Peshqit të kuptojnë problemet e tyre, gjë që krijon përçarje të mëdha midis të dyve.

3-Demi dhe Ujori

Demi janë kokëfortë dhe të mprehtë, ndërsa Ujorët shfaqin një natyrë energjike dhe entuziaste.

Këto dy shenja nuk e komplimentojnë njëra-tjetrën sepse Demi mund të ketë probleme të mëdha në përshtatjen me natyrën dhe mendimet e pavarura të Ujorit, veçanërisht kur bëhet fjalë për diskutimin e çështjeve shtëpiake ose financave.

4-Peshorja dhe Gaforrja

Peshoret synojnë të gjejnë ekuilibër në çdo gjë, gjë për të cilën Gaforret kanë inat.

Ata i urrejnë absolutisht Peshoret për pavendosmërinë e tyre të papritur në çështje dhe dëshirojnë që për një herë Peshoret të mund të marrin anën e një Gaforreje.

Previous articleTrixa, Donald, Bora! Flet Sarah pas daljes nga BB: Aty mund te dashurohesh e me nje peme!
Next articlePaolo Fox mbyll javën me këto parashikime për secilën shenjë