Humori juaj do të luhatet midis niveleve të larta dhe të ulëta, veçanërisht në dashuri. Paolo Fox tregon detajet!

Dashi

Sipas horoskopit të Paolo Fox, do të keni një dëshirë mbresëlënëse për revansh. Edhe njohuritë e mira nuk do t’ju zhgënjejnë, megjithëse humori juaj do të luhatet midis niveleve të larta dhe të ulëta, veçanërisht në dashuri. Deri tani ju është dashur të përballeni me shumë probleme praktike, ligjore, ekonomike, të cilat ju kanë vënë në një provë të rëndë. Fatmirësisht, dy vitet e ardhshme do të lejojnë një rikuperim të mirë, edhe nëse dikush duhet të fillojë nga e para.

Demi

Të mërkurën mbrëma do të ndjeni lodhje në një mënyrë të veçantë, por në mëngjes do të jeni ende mjaft mirë. Nga pasditja e tutje, do të rrezikoni të grindeni me dikë: në fund të fundit, duhet të mendoni me kujdes përpara se të dilni kundër njerëzve. Mundohuni të mos bëheni xhelozë, të mos bini në situata që vetëm mund t’ju lëndojnë më shumë.

Binjakët

E mërkura do të jetë një nga ato ditë, jo edhe aq bindëse. Fatkeqësisht prej disa ditësh e keni Diellin në kundërshtim, gjë që do t’ju sjellë më shumë vështirësi në punën tuaj. Ndoshta nuk jeni në gjendje të realizoni një projekt ose ndoshta mendoni se të tjerët po u shpëtojnë kërkesave tuaja. Të enjten do mund të rikuperoheni pak. Në dashuri po përjetoni një moment neutral, pa lajme të mëdha.  Mund të ketë shqetësime për paratë, strehimin. Mundohuni të kurseni më shumë!

Gaforrja

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të keni ende probleme në dashuri. Është koha të ndaloni dhe të mendoni me kujdes për gjendjen e marrëdhënies tuaj, sepse nëse ndiheni të pakënaqur, do të përfundoni duke tradhtuar partnerin ose duke vuajtur një tradhti. Jeta e dashurisë është mjaft konfuze. Duhet thënë se ju, pavarësisht vështirësive, jeni shumë të fortë. Edhe në punë mund të ndiheni të zhgënjyer, sepse rezultatet i shihni në gjysmë të rrugës, edhe kur punoni shumë.

Luani

Premton të jetë një ditë e mrekullueshme, e ndriçuar nga një hënë e bukur. Do të jeni plot vitalitet, si në kohët më të mira, kur mund të jepni më të mirën, në kontakte, në marrëdhënie me të tjerët dhe në dashuri. Mos e humbni energjinë tuaj pa nevojë, duke kultivuar njohuri dhe marrëdhënie të gabuara, sepse tani ju nevojitet për të rregulluar situata të caktuara pune dhe parash. E enjtja do të jetë gjithashtu një ditë shumë premtuese.

Virgjëresha

Mund të jetë një tjetër ditë e keqe, ashtu si e marta. Në orët e fundit tashmë ka pasur humbje kohe, probleme në punë apo në familje, disa persona që ju nervozojnë shumë. Ndoshta duhet të përpiqeni të sqaroni se çfarë nuk shkon. Kujdes me paratë: brenda 15 ditëve të ardhshme do t’ju duhet të mbyllni një mosmarrëveshje.

Peshorja

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të jetë një ditë më e mirë se dy të mëparshmet: përfitoni prej saj, për të rikuperuar energjinë dhe forcën. Për fat të keq, ju po kaloni një moment shumë delikat, një lloj situate ose / ose në dashuri, në marrëdhënie ose në punë. Ka të ngjarë që në pranverën e ardhshme të jeni të detyruar të merrni një vendim radikal, sepse nga maji nuk do të mund të vazhdoni më marrëdhënie dhe projekte të kota.

Akrepi

Do të jetë një ditë interesante, por sa më shumë të afrohet mbrëmja, aq më shumë do të ndiheni të lodhur. Në mbrëmje madje do të jeni të rraskapitur. Më mirë mos e teproni, shkoni në shtrat herët. Pavarësisht gjithçkaje nuk do t’ju mungojë forca, por nëse keni për t’u sqaruar me një person, përpiquni ta bëni atë brenda ditës.

Shigjetari

Do të jeni plot forcë: prisni një kënaqësi të vogël, një revansh personal. Këto ditë jeni një nga shenjat më të favorizuara, sepse keni Diellin, Hënën dhe Mërkurin në një aspekt të favorshëm. Mund të shihni përmirësime të mëdha në jetën tuaj dhe kush e di, ndoshta edhe dashuri të papritur. Kjo do të varet nga sa shumë dëshironi të dilni dhe të përfshiheni.

Bricjapi

Do të ishte e përshtatshme ta përballonit ditën me shumë qetësi. Edhe nëse Hëna do të jetë në opozitë vetëm për pjesën e parë, do të vuani të gjithë lodhjen e ditëve të shkuara. Ndoshta do të ketë probleme të vogla për të zgjidhur ose ndoshta do të jetë thjesht një reagim ndaj përpjekjeve të bëra midis të hënës dhe të martës. Do të rrezikoni të bëheni të pakapshëm edhe në dashuri. Edhe pse horoskopi juaj vazhdon të jetë i fortë, një ditë tjetër disi e turbullt ju pret: jini të kujdesshëm.

Ujori

Nga tani deri të premten, duhet të numëroni deri në dhjetë përpara se të flisni dhe në çdo rast ta bëni këtë vetëm nëse është vërtet e nevojshme. Me Hënën në opozitë mund të ndiheni më nervozë dhe të lodhur, gjithçka do t’ju kushtojë më shumë përpjekje se zakonisht. Edhe nëse ruani një forcë të mirë, do të rrezikoni të bëheni të paduruar shumë lehtë. Kujdes me shpenzimet! Mundohuni të mos shpenzoni shumë para, edhe nëse keni një problem për të zgjidhur.

Peshqit

Do jetë një ditë që do të kërkojë më shumë vëmendje, në marrëdhëniet me të tjerët dhe me paratë. Në orët e ardhshme, e kaluara mund të kthehet në jetën tuaj me njëfarë vrulli: edhe nëse dikush ju ka lënduar, duhet të përpiqeni të vazhdoni përpara. Përkundrazi, Mërkuri mund të shkaktojë disa shpenzime të tepërta; përpiquni të jeni shumë të kujdesshëm!

Previous articleGjashtë të arrestuar në Tiranë lëndë narkotike,dhunë dhe vjedhje
Next articleVeprimet që nuk duhen bërë kurrë me sytë tuaj!