VIDEO/ Futbollisti i kombëtares dhe Partizanit blen makinën luksoze 100 mijë euroshe

1 vit më parë

Një ndër lojtarët më të paguar në “Abissnet Superiore” , Ergys Kace ka publikuar në Instagramin e tij makinën e fundit që futbollisti ka blerë. Bhët fjale për makinën tip Mercedes Benz AMG GLC43 Coupe.

Mesfushori i të kuqve përmes një postimi në rrjetet sociale ka publikuar “bishën” luksoze që varion nga 70.000 deri 100 mijë euro. Por edhe më shumë, në varësi të opsioneve. Pas ardhjes nga ekipi i Arisit nga kampionati grek, korcari ka firmosur një kontratë me presidentin Gaz Demi për të shërbyer për të kuqtë këtë sezon duke u renditur nga lojtarët me pagën më të lartë.

Deri më tani trajneri Ilir Daja e ka mbajtur kacen në formacionin titiullar megjithëse rezultatet e ekipi këto kohë nuk kanë qenë ato që pretendohen nga tifozët e “demave”.

Të ngjashme