Zyrtarizohet lidhja e Jasmines me këngëtarin shqiptar, kapen duke u puthur!

9 muaj më parë

Para pak ditësh Jasmina e Përputhen dhe Ardian Bujupi publikuan story nga dhoma e një hoteli. Kaq mjaftoi që të flitej për një romancë mes tyre.

E mesa duket doli e vërtetë! Pak më parë në rrjet kanë qarkulluar foto të Jasminës dhe Ardianit duke u puthur.

E pra sapo doli publikisht një tjetër çift i showbizit. Epo urime!

Të ngjashme