Zyrtarisht Kiara Ejlli? Ja si duket Kiara nuse

5 muaj më parë

Mbrëmjen e sotme dasma e shumëpritur ndodhi. Luizi ka shkuar në tarracën e bashkisë, ku do kurorzojë dashurinë.

Kiarën e ka shoqëruar drejt altarit babai i saj. Ajo dukej mjaft e emocionuar dhe një fustan sirenë e me bisht të gjatë.

Gjithashtu Kiara ka vendosur të mbajë mbiemrin Ejlli si mbiemër martese. Cifti kanë thënê “po” mes emocionesh.

4E25AB93 EAF7 4AC8 814A 6039FF8C67AB scaled

Të ngjashme