Kryefjala Logo

Zuri poltronen e Olti Currit, por zbulohet roli i Vedat Bajrami në BB VIP Kosova

11 muaj më parë

Mbrëmjen e sotme në vend të Olti Currit në rolin e opinionistit ka qenë aktori i Stupcave Vedat Bajrami.

Ndonse pak më parë opinionisti Olti Curri u fut në skenë dhe dha dy zgjedhje, ose të futet Olti në shtëpi e të rrijë Vedati opinionist ose e kunderta.

Në këtë mënyrë u zbulua se Vedati është banori më i ri në BB VIP Kosova dhe e gjitha kjo ishte një lojë.

Të ngjashme