Kryefjala Logo

Zihen Einxhel dhe Dagz, arsyeja është tepër serioze!

21 Shtator, 2022 | 8:55 pm

Einxhel dhe Dagz një ndër çiftet më të përfolur të momentit. Ndonse duket se veç mjaltit kanë edhe momente të sikletshme.

Einxhel ka publikuar një foto ku ka treguar arsyen e zënkës me Dagz, e dini çfarë është? Një cështje serioze themelore për moderatoren. Përbri fotos ajo shkruan: “Para se të shkonim për të ngrënë duhet të ndërohesha por drita ishte shumë e mirë dhe bikini shumë i lezetshëm dhe s’mund ta humbisja mndësinë për një foto.

Ndërkohë Dagz po vdiste për të ngrënë ashtu edhe unë.Ama foto ka prioritet kur je në plazh. E bëri zemrën gur dhe kur më pa ulur tek pishina gati për pozën…por kur pash fotot e para u mërzita se nuk ishin si doja dhe ai u nevrikos sigurisht që unë nuk jam asnjëherë e kënaqur me rezulatatin.”

3037E257 C254 4C52 9D81 BD664DA18BEC

Të ngjashme