Kryefjala Logo

Zhaku bëhet mami për herë të parë, vjen në jetë Amon…

24 Gusht, 2022 | 1:32 pm

Inida Gjata( Kreuz), e njohur si Zhaku është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka dhënë vetë artistja me një foto të publikuar një orë më parë në Instagram ku shfaqet duke mbajtur në krahë vogëlushin e porsalindur.

E47ACAB4 7809 45BA 802E E82265117235

Emrin e të voglit showgirl-i shqiptar e zbuloi pak kohë më parë e ftuar në “Wake up”. Ajo tha se të dy me partnerin kanë vendosur ta quajnë djalin e tyre Amon që është një emër mbreti hebre.

“Christiani e ka një gocë dhe e donte çun. Edhe unë çun e doja se me çunat më ka ecur më mirë muhabeti. Emrin e kemi menduar dhe do ia vendosim Amon”, u shpreh Zhaku.

Ajo ka marrë pafund urime nga miq e dashamirës në rrjetet sociale.Këtyre urimeve u bashkohemi edhe ne të Kryefjala.com.

 

Të ngjashme