Kryefjala Logo

Zbuloni të eleminuarit e parë nga Big Brother VIP Kosova

16 Dhjetor, 2022 | 11:46 pm

Mbrëmjen e sotme në BB VIP Kosova, ka patur gjashtë banorë në nominim, mes tyre Artani, Lugatu, Beka, Shota, Juliana dhe Urimi me Alsën.

Ndonse Alisa dhe Urimi ishin të eleminuarit e parë që u larguan dhe që përfunduan garën në vetëm dy javë. Ndonse duket se shakaja që bënë Urimi dhe Alisa sikur prisnin fëmijë ka acaruar jo vetëm banorët brenda por edhe publikun jashtë aq sa i kanë eleminuar.

E tashmë sigurisht që kanë filluar ethet e garës për të gjithë.Ndonse tani më na ngelet të presim të nominuarut e radhës.

Të ngjashme