Zbulohet surpriza e sotme e “Dance Albania”…

2 muaj më parë

Dance Albania është një program gjithë surpriza. Produksioni ka vendosur të rikthejë përsëri në garë modelen dhe aktoren e njohur, Arbnora Ademaj. Modelja është parë sot përsëri në ambientet dhe në palestrën e Tv Klan.
Nuk e dimë sepse nëse kjo është ndonjë formulë e re e produksionit të “Dance Albania”, por që Arbnora do të kërcejë përsëri sonte këtë e dimë me siguri.

Arbnora është një aktore dhe modele e njohur në Kosovë. Në fushën e aktrimit Arbnora ka patur goxha role në serialet turke, ku ka fituar edhe çmimin si aktorja më e mirë e huaj e vitit.

Të ngjashme